Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

Які документи потрібні для ТЦК. Повний перелік

Після 18 травня 2024 року, з моменту набрання чинності нового Закону про посилення мобілізації №10449 та протягом 60 днів з дати набрання чинності, всі військовозобов'язані мають з'явитися для оновлення даних в ТЦК та СП.

Наголошуємо! Закон визначає - на військовий облік мають стати всі військовозобов’язані. Виняток – визнані непридатними до військової служби, ті, хто помер, а також ті, хто виключені з військового обліку за станом здоров’я.Також звертаємо увагу, що 60 днів для різних категорій осіб розраховуються за різними алгоритмами. По-перше, ті, хто вже перебувають на військовому обліку мають уточнити дані з протягом 60 днів з 18 травня 2024 р. По-друге, всі інші – 60 днів з дня набрання чинності Указом президента про оголошення мобілізації – тобто до 10.10.2024 року.Повний перелік документів для ТЦК та СП:

- паспорт громадянина України;

- ідентифікаційний код;

- військово-обліковий документ;

- медичні документи;

- за наявності - посвідчення водія;

- документи про освіту;

- документи про склад сім’ї, зокрема про дітей чи догляд за особами з інвалідністю;

- за наявності - документи, що підтверджують право на відстрочку.Нагадуємо, що ігнорування та неявка військовозобов’язаного до ТЦК та СП для уточнення військово-облікових даних – є порушенням законодавства України. У такому випадку представники ТЦК передають дані про порушника до правоохоронних органів, які мають його розшукати протягом 10 днів. Якщо порушник продовжує ігнорувати законодавство – постане перед судом.Щоб чітко знати свої права і можливості радимо вчасно проконсультуватись з військовим адвокатом. Це можна зробити у будь-який день і зручним вам способом.

Найперше – зателефонуйте: 097-073-93-01, 098-665-05-40, 050-665-05-60, щодня з 8.00 до 22.00.

photo thems