Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

В ЯКОМУ ВИПАДКУ МОЖУТЬ ПРИЗВАТИ ОБМЕЖЕНО ПРИДАТНИХ ЧОЛОВІКІВ?

В Україні триває мобілізація, та обмежено придатних чоловіків можуть призвати до ЗСУ.

Як відомо, під час повномасштабної війни Росії з Україною деякі чоловіки признані обмежено придатними за станом здоров’я або за сімейними обставинами. Але вони також можуть поповнити лави ЗСУ та піти воювати. У яких саме випадках це може статися розглянемо детальніше:- ВЛК не підтвердила непридатність до військової служби.

- Спецкомісія не підтвердила факту інвалідності. В окремих випадках не можна визначити обмеження візуально, а пред'явлені документи викликають підозру та потребують додаткового вивчення.

- Зникла потреба у піклуванні над хворими близькими родичами, недієздатною особою або дитиною з особливими потребами.

- Один із трьох дітей багатодітного батька став повнолітнім.

- Втрата статусу народного депутата.

- Закінчилося навчання у вищих навчальних закладах, або зменшилась ставка до 0,75 та нижче, якщо йдеться про викладачів.

- Закінчився термін бронювання в компанії, де працевлаштований військовозобов'язаний.Де служитимуть обмежено придатні чоловіки

Навіть після мобілізації обмежено придатні до служби чоловіки не можуть служити в:

- морській піхоті;

- плавскладах;

- високомобільних десантних військ;

- спецспорудах.

Вони можуть бути залучені до роботи у ТЦК СП, організаціях, установах та навчальних закладах, а також у підрозділах забезпечення.

Рівень придатності особи визначається за допомогою ВЛК згідно зі списком захворювань, станів, фізичних недоліків та вимог до стану здоров'я.Обмежено придатні чоловіки не зможуть звільнитись або отримати відстрочку від військової служби. Але вони мають право зміни місце служби за станом здоров'я, а також перевестися на рівнозначну або нижчу посаду.Якщо у вас є запитання на тему проходження або оскарження висновків ВЛК, залиште запит для військового адвоката на нашому сайті або зателефонуйте нам +380970739301.

photo thems