background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

Умисне тяжке тілесне ушкодження - Адвокат по ст.121

Злочини, що посягають на здоров’я і життя, є чи не найпоширенішими та вчиняються на тлі побутових сварок, особистої неприязні та при інших обставинах. Кримінальні провадження за умисні тяжкі пошкодження тіла кваліфікуються за ст. 121 ККУ.

Стаття 121 Кримінального кодексу України охоплює умисні діяння, при яких пошкоджується тіло людини, порушується його цілісність чи здоров’я потерпілого або не виконання відповідних дій, які повинні були і могли бути вчинені, в результаті чого завдано шкоди здоров'ю – пошкодження тіла.



Стаття 121 КК України дає визначення як тяжкий ступінь пошкодження тіла - небезпечний в момент заподіяння, або такий, в результаті чого особа втратила певний орган чи він припинив функціонувати, захворіла на психічну чи іншу хворобу, втратила третину чи більше працездатності, перервалася вагітність або понівечилось лице без можливості його відновлення.



Відповідальність за умисне тяжке тілесне ушкодження



П’ять –вісім років тюремного ув’язнення загрожує кривдникам за ушкодження, визначені частиною першою 121 статті, а саме, як зазначалося раніше, визнані небезпечними в момент спричинення, призвели до втрати органу чи виведення з ладу його функцій, психічних чи інших захворювань, поєднані з постійною і безповоротною згубою не менше третини працездатності, перериванню вагітності чи безповоротного нівечення лиця.



Щодо обтяжуючих обставин за частиною другою – серед них законодавець визначив катування при завданні ушкоджень, групове виконання, з наміром шантажувати, на тлі нетерпимого ставлення за приналежність по певної раси, релігії чи національності, «замовн історіїі» чи призвело до смерті, санкція за цією частиною визначається тяжчою та передбачає перебування за гратами сім-десять років.



Адвокат стаття 121 ККУ Адвокатського об’єднання «Актум» має практичні кейси аби домогтися затвердження мирової угоди та, як наслідок, звільнити обвинуваченого від реального відбування покарання.



Що робити, якщо вас намагаються притягнути до відповідальності за ст. 121 КК України?



Фахова робота адвоката по кримінальним справам буде полягати у ретельному дослідженні матеріалів кримінального провадження, аналізі зібраних доказів та побудові найвигіднішої для клієнта стратегії захисту.



Поза увагою адвоката не залишаться жодні процесуальні «огріхи» протягом досудового розслідування, наприклад, недопустимі, неналежні докази, які покладені в основу доказової бази вини обвинуваченого, що може слугувати виправданню обвинуваченого. Для правильної кваліфікації вчиненого діяння та розмежування, наприклад, умисних тяжких ушкоджень тілу, спричинивших в подальшому смерть, та вбивства з умислом, мають бути скурпульозно досліджені докази умислу винуватця. Для дослідження того чи був наявний в діях особи умисел слід враховувати «інструменти» злочину; місця розташування поранень; причини, які слугували зупиненню злочинних дій; взаємовідносини учасників конфлікту перед вчиненням кримінального правопорушення. Адвокат Актум допоможе розібратися у всіх нюансах конкретного кримінального провадження.



Ви стали фігурантами злочинного сценарію: арештовані або є всі підстави бути притягнутим до відповідальності за скоєння злочину проти життя чи здоров'я – не нехтуйте своїм правом на захист.



Досвідчені адвокати Адвокатського об’єднання «Актум» стануть на заваді викривленню істини та спрямують зусилля на захист ваших прав та попередить безпідставне переслідування.



Телефонуйте професіоналам, які працюють для Вас: 097-073-93-01, 098-665-05-40, 050-665-05-60.

photo thems