Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

ПРИЗОВНИКИ ВІД 27 РОКІВ ПОВИННІ ПРИБУТИ В ТЦК ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДОГЛЯДУ

Відповідне рішення про порядок проходження військово-лікарняної комісії призовниками, що досягли 27 років, закріплено постановою Кабінету Міністрів України №92 від 1 лютого 2023 року, яке набрало чинності з 2 лютого. У постанові йдеться...

Відповідне рішення про порядок проходження військово-лікарняної комісії призовниками, що досягли 27 років, закріплено постановою Кабінету Міністрів України №92 від 1 лютого 2023 року, яке набрало чинності з 2 лютого.

У постанові йдеться:

Під час воєнного стану призов на строкову військову службу не проводиться.

З моменту введення воєнного стану в районах (містах) утворюються призивні комісії, персональний склад яких і графік роботи затверджується начальником військової адміністрації.

На районні (міські) призовні комісії покладається організація та проведення медичного огляду осіб, що перебувають на військовому обліку та призовників, які досягли 27-річного віку. Це потрібно для взяття їх на військовий облік військовозобов'язаних або виключення з військового обліку.

Сповіщення призовників, які досягли 27 років, їх прибуття на призовні ділянки та проходження ними медичного огляду буде здійснюватися відповідно до вимог Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом. Тобто їм будуть розсилати повістки. Призовники повинні прибути в ТЦК, щоб замінити приписне свідоцтво на військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаних.

Якщо ви потребуєте консультації з військових питань, дзвоніть +380970739301 або заповніть заявку на сайті.

photo thems