Адвокатське обьеднаннязахист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

КОЛИ РОЗРОБИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ТИХ, ХТО ВИЇХАВ З КРАЇНИ?

В кінці 2022 року Кабмін затвердив нові правила військового обліку в Україні. Згідно з якими, військовозобов'язаних чоловіків зобов’язують повертатися з-за кордону, якщо вони не мають відстрочки, а також регулярно особисто подавати свої облікові дані в ТЦК...

В кінці 2022 року Кабмін затвердив нові правила військового обліку в Україні. Згідно з якими, військовозобов'язаних чоловіків зобов’язують повертатися з-за кордону, якщо вони не мають відстрочки, а також регулярно особисто подавати свої облікові дані в ТЦК.

Відтепер дипустанови будуть вести військовий облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів, які перебувають на тимчасовому консульському обліку, за списком. Хто ж має розробити процедуру взяття на військовий облік тих, хто виїхав за кордон та коли варто на неї чекати?

Постановою Кабміну зазначено, що Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади протягом 6 місяців з дня набрання чинності цією постановою, тобто починаючи з 5 січня, повинні розробити процедуру взяття на військовий облік тих, хто виїхав за кордон.

Якщо ви потребуєте консультації з військових питань, дзвоніть +380970739301 або заповніть заявку на сайті.

photo thems