Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

ЧИ ПІДПАДАЄ МІЙ ДІАГНОЗ ПІД ЗВІЛЬНЕННЯ, ВІДСТРОЧКУ, ТОЩО?

Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України закріплює та регулює перелік хвороб, що дають право призовнику звільнитися від служби в армії, або військовослужбовцю звільнитися, та/або бути частково придатним...

Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України закріплює та регулює перелік хвороб, що дають право призовнику звільнитися від служби в армії, або військовослужбовцю звільнитися, та/або бути частково придатним.

Але навіть якщо Вашої хвороби точно немає в переліку, то треба робити сукупний аналіз діагнозів. Аналізувати медичні картки, виписки з лікарень, дивитись на хронічність захворювань та період їх появи.

Тобто рішення про відпустки, звільнення, придатність, часткову придатність або непридатність приймається по сукупному аналізу хвороб. І навіть якщо Вашої хвороби немає в переліку, то по сукупності Вашого стану здоров’я рішення може бути оскаржене.

Щоб зробити сукупний аналіз Ви можете скористатися послугами наших адвокатів. В разі наявності підстав необґрунтованого рішення ВЛК ми зможемо допомогти в оскарженні. Це значно підвищує вірогідність успіху.

Залиште запит на нашому сайті або зателефонуйте нам +380970739301

Ми відповідаємо з 7:00 до 00:00

photo thems